Back to Top
 
 
 

Froté pro reklamu

ŽUPAN

Rádi bychom vám předvedli naše možnosti a nabídli vám zakázkovou výrobu županů. Župany ušijeme dle vašich požadavků (barevnost, design,  velikost, střih, materiálové složení).

Produkt je možno opatřit logem – výšivka, firemní label.

Jsme připraveni Vám vyjít maximálně vstříc. Náš výrobní tým dokáže dle vašich představ vykouzlit vše, co vám na očích uvidí. Vytváříme dárkové sady, motivační dárky pro zaměstnance, zákazníky a reklamní akce.RUČNÍK PROMOTION

Základní řada s širokou barevnou škálou, která vyhoví i těm nejnáročnějším požadavkům na froté. Charakteristickým prvkem jsou dva jemné proužky na obou koncích ručníků a osušek.

Rozměry:
50×100
70×140
100% Ring spun bavlna
Gramáž: 400gr/m2 

RUČNÍK STONE

Luxusní řada s natkanou 10 cm širokou žinilkovou bordurou na spodním konci froté. Žinilková nit vytváří na celém svém povrchu jemné chloupky podobné sametu a vytváří tím ideální podklad pro vaše logo.

Rozměry:
50×100
70×140
100% Ring spun bavlna
Gramáž: 500gr/m2RUČNÍK BRILIANT

Řada nejvyšší kvality ze 100% přírodní bavlny, kterou tvoří jemná příze Softex. Povrch ručníku je měkký a jemný na dotek, přitom zachová svou maximální savost. Lesklá příze vetkaná do lemů a do pěti jemných proužků kombinovaných se sametovou žinylkou. Ručníky a osušky BRILLIANT jsou na dotek příjemnější, tvarově stálejší, savější, hebčí na omak.

Rozměry:
50×100
70×140
100% bavlna
Gramáž: 600gr/m2