Back to Top

Technologie pro reklamu

VÝŠIVKA

Vyšívání je elegantní a tradiční forma brandingu. Ručníky, osušky, župany i jiný textil s výšivkou jsou originálními firemními dárky pro klienty, obchodní partnery i zaměstnance.

  • životnost a estetická hodnota výšivky vysoce předstihuje tisk  
  • výšivku můžete žehlit nebo vyvářet při praní  
  • zhotovení podkladů pro výrobu z vašeho zadání je rychlé a bez omezení motivu  
  • vyšívání je nejvyužívanější, nejpraktičtější a nejoblíbenější forma firemního brandingu

Maximální rozměr strojní výšivky je 30 x 25 cm, při kterém může být použito až 15 stálobarevných vyšívacích nití. Výsledná cena výšivky je odvozena od počtu stehů (=vyšitá plocha) a komplikovanosti motivu (založení vyšívaného materiálu do stroje). 

Nejmenší možné velikosti vyšívaného motivu omezuje délka stehu – u výšivky do froté je to přibližně 5 mm vysoké bezpatkové písmo.


PLASTICKÉ VETKÁVÁNÍ

Materiál: 100% bavlna. Předloha je rozdílnou délkou vlákna vetkána do plochy jednobarevného froté. Použitý vzor může být jednostranný a nebo s určitým omezením také oboustranný.
Při výrobě se používá walk froté. (jednoduchá smyčka). Dvojitá smyčka se používá převážně u koupelnových předložek s vyšší gramáží.

Minimální množství pro výrobu:
50×100   350 ks
70×140   200 ks
100×150 120 ks


BAREVNÉ VETKÁVÁNÍ

Pomocí technologie vetkávání se reklamní motivy stávají přímo součástí kvalitních bavlněných ručníků a osušek. Nejčastěji se setkáváme s dvoubarevným vetkáváním, to znamená, že se střídají pouze dva barevné odstíny.Barevným vetkáváním dochází k výraznému zpracování motivů v celé ploše froté, kde na rubové straně najdeme zrcadlově převrácenou kopii motivu vetkaného v lícní straně. Při výrobě se používá walk (jednoduchá), ale i „skaná“ (dvojitá) smyčka froté. 

Dodáváme do 7-8 týdnů
Vhodné pro větší množství kusů


VETKÁVÁNÍ DO BORDURY

Pro vetkávání vícebarevných motivů do ručníků a osušek je určená technologie vetkávání do bordury. Vícebarevný motiv s jemnějšími detaily vynikne v borduře, která neobsahuje smyčky.  

Dodáváme do 7 týdnů


SUBLIMAČNÍ TISK DO PLOCHY

Sublimační tisk do plochy je vhodný pro obrázky a vícebarevná loga. Tisk je stálobarevný i při vysokých teplotách praní. . K přenosu motivu dochází tlakem při teplotě 200°C „zažehlením“ do celé plochy vrchní polyesterové strany froté ručníku, nebo osušky. Potisk je trvalý, dobře drží a je stálobarevný.

Materiál: tisková strana 100% polyester, rubová strana bílá 100% bavlna